CD

Příběhy

CD, které nenechá nikoho chladným. Pravdivé příběhy o radosti, starostech, hledání lásky nebo smyslu života, promlouvající do lidských duší. V některých jistě najdete i střípky toho Vašeho. Nejdojemnější je píseň OTEC A DCERA, příběh otce který neviděl svou dceru od jejích dvou let, teď je již dospělá a on se s ní touží setkat, chce poznat jaké je to být otcem již skoro dospělé dcery, tak jak se zpívá : „Chtěl bych to znát o čem otec sní…“. Na tomto CD naleznete i další písně: Triatlon, Závodník, vtipný příběh nazvaný Pátek, a další. Styl hudby se prolíná ve více žánrech začíná  jemným rockem a přes pop a jazz končí u folku. Vše ale spojuje unikátní jižanský styl Igor Mamojky který se teď představuje v nových hlasových polohách

Z vězení do království

Z vězení do království

CD plné živé hudby a nádherných povzbudivých textů. Igor Mamojka s kapelou nacházejí společný osobitý hudební styl, který svou novostí a originalitou pohladí duši každého posluchače bez ohledu na věk. Na textech se podílel Josef Knoflíček a celý titul oblékl do duchovního „kabátu“ pojednávajícím o osvobození mysli člověka a následné radosti ve svobodě. Na závěr chceme poděkovat všem posluchačům kteří nás svou pozitivní reakcí na toto nové album nesmírně potěšili a povzbudili k další práci.

Vaše vydavatelství Emauzy s.r.o.

T: +420 728 53 52 54
mamojka.igor@gmail.com
www.mamojka.com

 

 

 

 

2 komentáře u „CD“

 1. Prosím Vás, nájdem niekde na nete napísané Vaše svedectvo?

  Ďakujem,
  Boh Vám žehnaj.

 2. Dobrý den.
  V písemné formě ne. Část mého svědectví měla nahrané KMS Praha a bylo na jejich stránkách k poslechu, ale nevím, zda tam ještě je.
  Uvažuji o tom, že své svědectví napíši a pak je zavěsím ne stránky, ale nebude to tak brzy. Snad to do konce roku stihnu.
  Pokoj od Pána.
  JK

Napsat komentář

A co jsi ode mě slyšel před mnoha svědky, to svěřuj věrným lidem, kteří budou schopní učit zase další. (2. Timoteova 2:2)