Slovo na úvod

image-1382814202029-VV lidském životě má všechno svůj čas. Z dětí se stáváme rodiči a z rodičů prarodiči. Ne všichni hned unesou tuto poslední změnu. První oslovení babičko nebo dědečku na někoho může působit jako vítr na vlny. Zvednou se a zpění, vždyť jsme ještě mladí. Nejsme žádní senioři, kteří patří do starého železa. Na druhou stranu cítíme i hrdost, že jimi jsme.
V lidském životě přichází období, kdy máme děti a období, kdy máme také vnoučata. I v duchovním světě přichází období vnoučat, ale přitom období dětí nemusí nikdy skončit. Duchovní děti můžeme rodit a vychovávat i ve vysokém stáří.
Když jsme začínali službu a přicházely těžké chvíle, nebylo kam zajít, kde si vylít srdce. Jen tak.  Věděli jsme, že tím, za kým máme jít, je Ježíš a chodili jsme za ním, ale i služebníci potřebují tátovo objetí a mámin klín. Byli vedoucí, služebníci, ale byl akutní nedostatek duchovních otců a matek. Dnes můžeme na internetu najít všechno, co potřebujeme. Duchovních rodičů je však stále nedostatek. Bude jich stále nedostatek do té doby, dokud se nerozhodneme, že se jimi nestaneme my sami.

Tyto stránky jsou pro všechny ty, kteří jsou někde na cestě od dětství k rodičovství a od rodičovství k vnoučatům a potřebují povzbudit, potřebují některé situace uchopit, udělat si čas a zapřemýšlet nad uplynulým dnem, nad tím, co se děje v srdci, nad tím, co vyšlo z úst jejich, jejich přátel nebo nepřátel. Možná si i vylít srdce. Jen tak.
Jsou pro ty, kteří hledají, kteří cítí, že všechno není jen o doktrínách, ale je tu něco velmi hlubšího a cennějšího. Samotný vztah s Bohem, Ježíšem, Duchem svatým.
Jsou pro ty, kteří jsou na počátku cesty, ale i pro ty, kteří chtějí na cestu přivádět další.

Stránky jsou stále v procesu vzniku a budou si postupně vytvářet tvář, která v této chvíli není konečná.

Přejeme vám s manželkou
Bohem navštívený čas při čtení a přemýšlení.
S láskou Kristovou
Josef a Stanislava Knoflíčkovi

 

1 komentář u „Slovo na úvod“

  1. Teším sa na ďaľšie príspevky a prajem veľa Božieho požehnania!

Napsat komentář